Kochani!!
Mamy dla Was konkurs 🙂

 

Do wygrania są 3 egzemplarze książki Mateusza Waligóry TREK Od marzenia do przygody. Wszystko o wędrowaniu

 

 

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić i udostępnić post konkursowy na naszym fanpage Rzuć wszystko i chodź w GÓRY. Kozice Piwniczańskie

Spośród udostępnień wylosujemy trzech szczęśliwców, którzy otrzymają książkę!!! 😀
Zasady są proste, więc nie pozostaje nic innego, jak wziąć udział w zabawie!! Konkurs trwa do 16.06 włącznie.
Życzymy powodzenia 🙂

 

 

OPIS:

Jeśli marzysz o przeżyciu prawdziwej górskiej przygody, ale nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać, ta książka jest dla ciebie. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizować najśmielsze marzenia podróżnicze. Nawet z małym budżetem można planować wielkie wyprawy. Granicą jest wyobraźnia. Ale gdzie się udać? Skąd wziąć wiarygodne informacje? Jak nie pogubić się w sklepach ze specjalistycznym ekwipunkiem i wybrać te naprawdę potrzebne rzeczy? Lepiej z biurem podróży czy na własną rękę? I czy to na pewno bezpieczne? Mateusz Waligóra połączył życiową pasję z pracą przewodnika wypraw trekkingowych na kilku kontynentach. Przyznaje, że uzależnił się od przygody. Ostrzega, że nie zawsze jest łatwo, ale ta książka pomoże ci znaleźć własną ścieżkę.

Komu w drogę, temu TREK!

 

 

KSIAŻKĘ POLECAJĄ:

 

To naprawdę bardzo ciekawa i pożyteczna książka. Obszerna i wyczerpująca tak wielki temat, jakim jest trekking. Autor włożył w nią całe serce, wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie w pasję, którą jest dla niego wędrowanie. Doceniam wysoką jakość zdjęć i rysunków.  Myślę, że każdy, kto chce się wybrać „na koniec świata”, powinien tę książkę przeczytać. Zdecydowanie polecam.

Piotr Pustelnik

 

Sama z niecierpliwością czekałam na taką książkę! Mnóstwo inspiracji na trekkingi na kilku kontynentach, wiele praktycznych porad i gotowych rozwiązań, jak wędrować nastawiając się na wyczyn lub na rekreację. To najlepsza i najbardziej obszerna publikacja w tym temacie na rynku, napisana przez eksperta, który wszystkiego doświadczył na własnej skórze. Przez lata kibicowałam autorowi śledząc jego kolejne wyprawy i słuchając świetnych prelekcji. Teraz cała ta wiedza została zebrana w książce, którą bardzo Wam polecam. Z Mateuszem Waligórą mogłabym pójść nawet na kraniec świata!

Martyna Wojciechowska