fbpx

Współpraca

Jesteśmy otwartymi na świat, pozytywnymi, szukającymi nowych wyzwań i przygód ludźmi. Mieszkamy na południu Polski w małej miejscowości Piwniczna-Zdrój, która jest naszą stolicą wszechświata. Połączyły nas wspólne zainteresowania i pasja, kochamy górską wędrówkę, sporty zimowe (oboje jesteśmy instruktorami narciarstwa i snowboardu), uwielbiamy zdobywać doświadczenie i poznawać nowych ludzi. Tatry przeszliśmy wzdłuż i wszerz, dlatego coraz częściej wyjeżdżamy w zagraniczne góry i mamy nieodpartą chęć zdobywania coraz wyższych i bardziej odległych zakątków świata.

WIĘCEJ O NAS PRZECZYTASZ TUTAJ. 🙂

Jeżeli zainteresował Cię nasz blog, nasze podróże, czy też my sami i widzisz możliwości współpracy, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas duże zainteresowanie na portalach społecznościowych, gdzie praktycznie codziennie wrzucamy nowe posty i zdjęcia. 
Facebook: ponad 71 tyś. obserwujących
Instagram: ponad 10 tyś. obserwujących

Co możemy dla Ciebie zrobić?

– kampanie reklamujące marki,
– testy sprzętów,
– wpisy reklamujące Twój produkt,
– recenzje i zdjęcia produktu, na których pokażemy ich użytkowanie,
Jeżeli masz inny pomysł, chętnie go omówimy 🙂

Co jeszcze?

Tworzymy nadruki na odzieży metodą termo-transferową oraz nadruki na kubkach ceramicznych i emaliowanych. Jeżeli potrzebujesz koszulkę, bluzę, kubek z Twoim logo, chętnie przyjmiemy zlecenie 🙂

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, zgodnie z wyznawanymi przez nas wartościami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego: kozice.piwniczanskie@gmail.com

Współpracujemy z: