fbpx

Popularne górskie i podróżnicze hashtagi na Instagramie – jak ich używać

Popularne górskie i podróżnicze hashtagi na Instagramie – jak ich używać

Hashtagi na Instagramie porządkują, kategoryzują i gromadzą ogromną ilość treści o podobnej tematyce. Dzięki nim łatwiej odnajdujemy interesujące nas rzeczy i tematy, a dla twórców są jednym z narzędzi zwiększających zasięgi.

Maksymalną ilość hashtagów jaką można użyć przy pojedynczym poście na Instagramie, to 30. Niektórzy twierdzą, że używanie aż trzydziestu hashtagów nie zwiększa zasięgów. Zgadzamy się z tym, że lepiej postawić na ich jakość i wartościowość, ale skoro jest możliwość użycia aż trzydziestu, to czemu nie użyć trzydziestu wartościowych?

Od pewnego czasu, wrzucając post na Instagrama, bardzo zwracamy uwagę na hashtagi i próbujemy różnych zestawów, mieszamy te najbardziej popularne z mało popularnymi. Nie jesteśmy w tym ekspertami, ale patrząc na statystyki widzimy, że dzięki hashtagom nasze posty docierają do większej ilości osób.

Jak zatem używać hashtagów?

  • Mieszaj hashtagi bardzo popularne (ponad 1 mln.) ze średnimi (100 tyś. – 1 mln.) i małymi (do 100 tyś.).
  • Mieszaj hashtagi polskie i angielskie.
  • Nie dodawaj do każdego postu tego samego zestawu hashtagów. Tak zachowują
  • się boty.
  • Używaj tylko hashtagów, które pasują do treści i zdjęcia.
  • Mieszaj, eksperymentuj i sprawdzaj w statystykach, co najlepiej u Ciebie działa.

Przykładowe górskie i podróżnicze hashtagi

#trekking #trek #hiking #polskiegóry #kochamgóry #wgórachjestwszystkocokocham #naszlaku #hikingaddict #hikingadventure #hikinglove #rzucwszystkoichodzwgory #góryponadwszystko #góryzimą #mountainsarecallingandimustgo #moodynaturelandscapes #mountaincalling #wintermountain #landscapephotography #landscapephoto #tatrybielskie #tatrysłowackie #tatrypolskie #tatrypolskiegóry #jesieńwtatrach #podróżnik #podróżowanie #włóczykij #podróżekształcą #roadtrippers #livesimple #polandgrams #backpacker_pics #backpackerphotography #simplelife #backpacker #backpackers #backpackerlife #travelaroundtheworld #travelislife #postcardfromtheworld #travelvibes #natureonly #wildernessculture #modernoutdoors #climbingismypassion #climbing_lovers #wspinaczkagórska

A dla górskich twórców Instagramowych stworzyliśmy katalog górskich i podróżniczych hashtagów!

Znajdziesz w nim 1000 hashtagów w 11 kategoriach tematycznych posortowanych
pod względem ich popularności, w języku polskim i angielskim oraz listę profili
repostujących.

Więcej szczegółów poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *